הרשמה מוקדמת לקראת השקת התכשיטים 2017-09-01T01:35:28+00:00

מיינד ג׳ולס!

תכשיטים של סטייט אוף מיינד, שיזכירו לך מי את רוצה לגדול להיות, ויעזרו לך לשנות הרגלים.

את התכשיטים יצרתי מתוך העולם שלי של אפקטיביות ושינוי הרגלים. אני מלמדת בתכנים שלי הרבה על השימוש ב״טריגרים״ שונים בחיים שלנו, ואיך להשתמש בתזכורות כדי להטמיע רעיון חדש.

לכל פריט יש מסרים סמויים וגלויים שמגיעים איתו, הדרכה על שינויי הרגלים, איך הכי נכון יהיה להשתמש בתכשיט כדי להזכיר לך את הדברים החשובים עבורך ואיזו משמעות את רוצה לתת לו.

לפעמים, כל מה שצריך זו את התזכורת הקטנה והמדויקת, כדי לחולל שינוי גדול! 

הקולקציה הינה קולקציה ראשונית! יש 6 דגמים בכמות מוגבלת ביותר לכל פריט.

בהחלט יהיו עוד בהמשך – גם בדגמים וגם בכמויות, אבל אם את לא רוצה לפספס את פתיחת הדלתות והזדמנות להיות ראשונה שקונה מהדגמים האלו, הירשמי עכשיו בטופס בצד, ותקבלי עדכון ממש בקרוב!

מי אני ולמה אני מדברת על אפקטיביות?

שמי עדי מאור סיסו
ואני יזמת, מומחית בינלאומית להתנהלות, לאפקטיביות ושיווק יצירתי. בהרצאות, קורסים וסדנאות שלי, אני מביאה סיפורים, חוויות ותובנות מ-15 השנים האחרונות בהן שירתי בהצטיינות כחובלת בחיל הים, שימשתי כראש מדור סימולטורים של החיל, ייסדתי בית ספר מצליח לאיפור באינטרנט, הקמתי משפחה והפכתי אמא לשניים, ובניתי עסק ייעוץ משגשג וחדשני העוסק כולו בהתנהלות אישית ועסקית.

אני פונה לכל מי שרוצה להשיג יותר בחיים. לכל אישה, עצמאית, שכירה, שרוצה להספיק יותר בכל יום, ולכל מי שלא מוכנה להיכנע לאמונה הרווחת לפיה אי אפשר לשלב בהצלחה בית וקריירה, ומשהו חייב לבוא על חשבון האחר.  כי בסוף, הכל פתיר.