השראה לסופ״שׁ

 

בחודש האחרון יוצא לי להכין הרבה תכנים חדשים והרצאות.
אני מתעסקת הרבה בתוכן ויצא לי בכמה הזדמנויות לארוז אותו מחדש – בוקר אפקטיב, וובינר, הדרכה על 10 הטעויות הנפוצות בדרך להיות אפקטיבית, ואפילו הדרכה בכנס הסופרים ״נקודת מפנה״ על 7 העקרונות למציאת זמן לחלום הכתיבה שלנו.

 

ההתעסקות הזו בכתיבה, תובנות חדשות, נתונים, נקודות חשיבה ובכלל לשים את כל הידע שלי בחוץ רגע, ולאגד אותו מחדש לפי צרכים שונים, גרם לי לחשוב הרבה ולהסתכל על לא מעט דברים מלמעלה.

 

זה ריגש אותי.
כי אני מבינה יותר מתמיד שאפקטיביות, ניהול זמן, תכנון וכל הדברים האלה שאני אוהבת לדבר עליהם, הם רק חלק קטן במערכת הרבה יותר גדולה שנקראת החיים שלנו. ואיזה יופי שיש לי הזדמנות רגע להסתכל על זה מהצד.

 

מה הבנתי?
שעל אף שאני פונה בעיקר לנשים עצמאיות, היום אני כבר יודעת שזה לא הקהל היחיד שיש לי מה לתרום לו. גברים ונשים כאחד בעידן שאנחנו חיים בו היום זקוקים לכלים האלה.
לא שלא ידעתי את זה קודם, אבל לאחרונה החשיפה שלי להרבה אנשים חדשים בזמן קצר, גרמה לי להבין זאת אפילו יותר.
זה לא אומר שאני הולכת לשנות את העסק שלי, וליבי עדיין פונה לנשים, אך ברור לי שעם הזמן היריעה תתרחב לעוד ועוד נשים במצבים שונים בחיים בניסיון לעזור להן בצורה המדויקת ביותר.

 

מה עוד הבנתי בהקשר הזה?
על אף שאנחנו חיים בעידן ששפע מגיע אלינו מכל כיוון, והתודעה נפתחת לכל האפשרויות, והחיבור לטוב ולאנרגיה מרגיש פתוח וקרוב – על אף כל אלה, המיקוד פנימה הוא מה שהאדם צריך.
בעולם שיש בו הכל, כל מה שאנחנו צריכים זה את הלב שלנו פנימה. ללא ״הדבקות״ חיצוניות, נקי, מחובר לנשמה. ומתוך העולם הזה לנוע אל העולם שבחוץ, לשחות בין כל השפע, בין כל הטוב הזה, בין כל האנשים וההזדמנויות.

 

אני מרגישה שהמסע שלי לכל אורך הדרך עם העסק הזה, זה מסע של חיבור פנימה.
למצוא את הדרך הכי מדויקת לחבר בין הרצונות הפנימיים שלי, בפנים, לבין מה שבפועל אני עושה בחיים.
תקראו לזה אפקטיביות, תקראו לזה שאפתנות.
אני פשוט קוראת לזה – לחיות.
את החיים הכי טובים שאני יכולה לייצר מהזמן שלי פה.

 

לפעמים פשוט צריך לעצור רגע, להסתכל ולהעריך את מה שיש לנו.
אני לגמרי מעריכה.

 

הרגשתי צורך להוציא את המילים האלה היום. מקווה שהן הדהדו גם אצלך.
מוזמנת לשתף אותי כאן בתגובות למטה או באופן אישי, מה הכי נגע בך.
עדי

 

 

2015-11-13T12:59:08+00:00

השאר תגובה