לובה לאור נכנסה לחיים שלי בסערה, כשיום אחד היא פשוט החליטה שהיא רוצה להצטרף לתוכנית הליווי ״אפקטיב״ ויהיי מה.  מצאה את העמוד, שילמה ופשוט נכנסה באמצע התוכנית והתאימה את עצמה לכל מה שקורה. אם זה לא מספיק, בהמשך השנה נרשמה לקורס המאמנות ואפילו לסמינר ״הקפיצה״ באיטליה, כך שאחרי השנה הזו החיים שלה פשוט השתנו מהקצה אל הקצה, בזכות הפעולות העקביות והשינויים שהיא המשיכה להכניס לחייה, אחד אחרי השני.

היום, כמאמנת לאפקטיביות ושינוי הרגלים, תסריטאית ויוצרת סדרה חדשה, בעלת משרד עורכי דין עם בעלה, ואמא ל-4 (בנים!), אני מרגישה זכות גדולה שהלכנו דרך יחד בשנה וחצי האחרונות.

בפברואר השנה, לובה החליטה להצטרף בפעם השנייה לסמינר ״הקפיצה״ באיטליה ונשארה איתי בסופ״ש שאחרי.

בין אינספור השיחות שלנו, ראינו שיש נושא אחד שאנחנו חוזרות אליו שוב ושוב. הצמיחה שלנו כנשים. איך ולמה זה קורה, למה זה לא קורה, מה הבעיות ומה אפשר לעשות עם זה. עד שבאיזשהו שלב אמרת לה: ״את יודעת מה, עכשיו אני מקליטה את זה!״
וככה זה היה. התיישבנו על השטיח בסלון, הפעלתי את ההקלטה בטלפון ודיברנו בגובה העיניים על כל מה שבער בנו. על הבעיות ועל הפתרונות לכל מי שרוצה לגדול ולהמשיך לצמוח.

ממש בימים אלו, לובה הצטרפה לצוות המאמנות של תוכנית אפקטיב וסגרה מעגל. ואני מאושרת שהצלחנו לתפוס את הרגע הזה על הרצפה בחדר ברומא, ושלובה תעביר עוד מהקסם הזה לנשים נוספות שיגיעו לתוכנית.

האמת, אף פעם לא שחררתי משהו כזה ואני סופר סקרנית לשמוע איך זה פוגש אותך.
מה לקחת מהפרק? מה תפס אותך במיוחד?

כתבי לנו פה למטה. אני ולובה נשמח ממש לדעת!

לצמיחה שלך,
עדי

 

 

לחצי כדי להשאיר פרטים