זהו.

החגים הסתיימו היום רשמית.

וזה הזמן לשנס מותניים ולחזור לשגרה, לא ככה?

אז זהו….

מי אמר שצריך ״לשנס מותניים״, ״להיכנס לזה״ , ״לרוץ על זה״, או כל פעולה מהירה אחרת…

תחשבו על זה – 3 חודשים, מהקיץ ועד עכשיו, הכל התנהל בקצב אחר. קצב של גלים, קצת איטי, תמרון בין בית ומשפחה, חופשות, זמן רגיעה.
זה הרבה זמן לנוע בקצב כזה. זה פשוט לא הגיוני להרים סוויץ׳ שנקרא ״שגרה״ ולצפות שנתפקד כמו רובוטים אחרי שאגרנו במשך 3 חודשים רעיונות, רצונות, תכנונים וחלומות לשנה הזו.

כי מה בפועל קורה?

״החזרה לשגרה״ מגיעה וכל המערכות שלנו נכנסות לסטרס.

מה עושים? מאיפה מתחילים? מה לעשות קודם? ואם אפשר – גם לעשות הכל היום!
מה?! זה לא יקרה היום ?! אוי לא, תכף סופ״ש!!

זו כנראה לא הדרך הכי מוצלחת לחזור לשגרה…. ואולי זה דווקא ממש טוב שיש לנו חצי שבוע לפנינו כדי לעזור לנו ליצור חזרה הדרגתית, הגיונית ונוחה לקצב המתאים לנו ביותר. הזדמנות לכייל את המערכות שלנו, לתכנן את הימים והחודש הקרוב, להסתגל לקצב חדש ובעיקר להקשיב ללב ולגוף שלנו – מה אנחנו הכי צריכות עכשיו?

רוב הנשים ששאלתי אותן את זה היום אמרו….

מנחשות מה?

הן אמרו – ״לנוח״.

וזה לא סתם. וזה גם ממש בסדר! אנחנו פשוט לא מאפשרות לעצמינו את זה.

ושלא תבינו לא נכון. אני הכי ״יאללה, בואו ניכנס לקצב ולמשימות ונרוץ על הדברים!״ , אבל מה זה יעזור אם בפנים אני תשושה וכל מה שאני רוצה זה לעצור רגע. איזה תוצאות זה ייצר לי ככה? כנראה שלא משהו…

כשהאסימון הזה נפל לי הבוקר, ישר קפצתי על הטלפון וצילמתי וידאו קצר:

שני דברים מצחיקים:

1. רק אחרי שצילמתי נזכרתי בסרטון אחר שלי שצילמתי ממש בסוף אוגוסט על חזרה לשגרה… אז כנראה שבתקופה הזו אנחנו עוברות את זה פעמיים. אין ספק שאני הולכת להזכיר לכן את זה שנה הבאה…. סמכו עלי (;

2. אנקדוטה על כמה לא הייתי מפוקסת בבוקר שצילמתי את זה – היה לי איזה קטע שאיבדתי את חוט המחשבה לרגע. זה קורה הרבה פעמים כשאני מצלמת ספוטנית – זו הסיבה שיש עריכה ופשוט חותכים. אז צילמתי, חתכתי והעליתי לקבוצה שלי בפייסבוק – ״המתכננות״. הבעיה הקטנה היתה שהעליתי את הגרסה הלא ערוכה…. אז לא רק שהן קיבלו אותי הכי אמיתי שיש, גם בהיתי ומילמלתי מול המסך איזה חצי דקה… נו, אין מה לעשות. השארתי את זה ככה. לפחות יש לי מה לספר לכן עכשיו.

אז מה אתן לקחתן מהוידאו הזה?

 

איך אתן מרגישות היום?

 

אשמח לשמוע כאן בתגובות למטה!

שיהיו לכן ימים מדהימים!! תקשיבו ללב, הוא יודע (:

 

עדי